Proponujemy Państwu usługę gięcia elementów na prasie krawędziowej  firmy ERMAKSAN. Maszynę POWER BEND FALCON  charakteryzuje duża szybkość procesu co przekłada się na niski koszt jednostkowy detalu. Dzięki wysokim wartościom prędkości oraz przyspieszeniu belki dociskowej i zderzaka tylnego jest jedną z szybszych pras krawędziowych. Posiada wielofunkcyjne palce zderzaków. Dzięki tym usprawnieniom jesteśmy w stanie seryjnie oraz powtarzalnie wyginać elementy o najróżniejszych kształtach. Gwarantujemy uzyskanie elementów najwyższej jakości w dowolnej ilości egzemplarzy. Gięcie blach odbywa się zawsze w warunkach niezagrażających trwałości materiału i przeprowadzane jest zgodnie z wymogami technologicznymi.


 

 

POWER BEND FALCON

 

• Nacisk 220ton

Długość krawędzi gięcia 3110 mm

Wysięg 420 mm

Gięcie blach o grubości od 0,5 do 16 mm

Automatyczna kompensacja ugięcia dolnej belki

Dodatkowo zaginanie segmentowe, promieniowe

 

 Nowoczesne oprogramowanie naszej prasy krawędziowej pozwala nam na wprowadzenie komputerowych ustawień oraz weryfikację projektu przed przystąpieniem do jego realizacji. Daje to naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług oraz solidności metalowych elementów, które nie posiadają odkształceń i pod względem parametrów dostosowane są w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

        Klienci korzystający z usług realizowanych przez firmę MASZDROL mogą liczyć na:

 

 terminową realizację zleceń

 bardzo wysoką jakość produktu końcowego

 całkowitą powtarzalność kształtu (dokładne wykonanie nawet przy produkcji  seryjnej)

 zaginanie prętów

 kompleksową obsługę ze strony operatorów naszej prasy

 
 

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich potrzeb. Wycena dokonywana jest indywidualnie i bezpłatnie, na początku współpracy.

 

 

 

 

ul. Północna 8, 87-222 Książki
tel. +48 (56) 688 81 55
tel. /fax +48 (56) 688 81 55
biuro@maszdrol.pl handel@maszdrol.pl