Informacje o firmie

 Firma MASZDROL Sp. z o. o. powstała w 1996r. na bazie wieloletniego doświadczenia w produkcji i obróbce stali. Zajmujemy się produkcją wyrobów ze stali dla przemysłu z branży rolniczej, leśnej i konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w produkcji ram, podzespołów i części do maszyn rolniczych, maszyn leśnych - rębaki i łupaki do drewna oraz małogabarytowych konstrukcji stalowych.  Kooperujemy z wieloma czołowymi firmami z kraju i zagranicy. W obecnej chwili posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie cięcia laserem, gięcia na prasie krawędziowej  CNC, tłoczenia detali na zimno i na gorąco.

 

Materiały, które możemy poddać obróbce to: różne gatunki stali czarnej, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, aluminium, mosiądz.

 

Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez nas usług i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy

  •  o skorzystanie z zapytania ofertowego
  • lub bezpośrednio na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na każde zapytanie odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.

 

ul. Północna 8, 87-222 Książki
tel. +48 (56) 688 81 55
tel. /fax +48 (56) 688 81 55
biuro@maszdrol.pl handel@maszdrol.pl